Vermont

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Vermont

Nieruchomość na sprzedaż w Vermont

Graniczy z Massachusetts na południu, New Hampshire na wschodzie, Nowym Jorku na zachodzie i Kanadą na północy

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Vermont, musisz przeczytać nasz raport na temat tego kraju.

Vermont to stan w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych znany z naturalnego krajobrazu, głównie pokrytego lasami. Vermont słynie również z ponad 100 zadaszonych mostów, wykonanych z drewna i pochodzących z XIX wieku oraz z masowej produkcji syropu klonowego.

Raport półroczny jest ważnym kamieniem milowym dla trendów na rynku nieruchomości, szczególnie w północno-zachodnim Vermont. Jesteśmy w środku tradycyjnego rynku.
 
Liczba nieruchomości na sprzedaż w Vermont we wszystkich kategoriach, w tym w pojedynczych rodzinach, budynkach mieszkalnych, nieruchomościach wielorodzinnych, gruntach i luksusach, w północno-zachodniej części Vermont jest wysoka w pierwszej połowie 2017 r. Jest to pozytywny znak po umiarkowanym , ale spadek długoterminowej sprzedaży jednostkowej. Średnie ceny sprzedaży nadal rosły w przypadku sprzedaży. Średnie ceny sprzedaży zostały dodane do 2,0%.

Rynek Vermont odzwierciedla obecny trend krajowy w zakresie niskiego poziomu zapasów.

Również wzrost oprocentowania kredytów hipotecznych jest czynnikiem. W 2012 r. Oprocentowanie kredytów hipotecznych wzrosło z 4% do 4,5%, co zwiększyło pilność niektórych nabywców do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Vermont.

Tutaj sprzedawcy zauważyli duży popyt na zakupy, szczególnie w segmentach cenowych poniżej 350 000 USD.

 Po raz pierwszy w czerwcu w ciągu 10 lat ceny nieruchomości na sprzedaż w Vermont są niższe przy spadku o 3,5% w porównaniu do czerwca poprzedniego roku.

Krajobraz mieszkaniowy zmienił się w ciągu ostatniego roku, a rząd federalny przeprowadził 1 stycznia test warunków skrajnych, który dotyczy interesów przyszłości.

Za miesiąc z rzędu sprzedaż nieruchomości wygasła.

Sprzedaż mieszkaniowa spadła o 13,7% w porównaniu z czerwcem 2017s s.; sprzedaż nieruchomości mieszkalnych spadła o 13,3%, a sprzedaż mieszkań spadła o 15,6%.

Trwają kolejne sprzedaże i oczekujemy, że będą kontynuowane jesienią.

Niektóre obszary lokalnego rynku są lepsze niż inne, takie jak Dunnville i Grimsby.

Szczególnie aktywne obszary w ostatnich latach, takie jak Hamilton East, Hamilton Centre i Burlington, nadal odnoszą mniejsze sukcesy w sprzedaży.

  •  
    Przeprowadzka do Vermont. Ekspatriuj i mieszkaj w Vermont

        Po analizach, które nadal prowadzimy, w poszukiwaniu głównych cech, które czynią naród bardziej konkurencyjnym niż inne, z pewnością nie moglibyśmy przeoczyć wyjątkowej i wygodnej rzeczywistości. Z gwiazdami i paskami w sercu Nowej Anglii, wiodącym stanem naszego mini-przewodnika jest dziś ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 15440

Sprzedaż Willa, Vermont, Burlington, Shelburne, 550 Hinesburg Road

4,697,166.90PLN
Sprzedaż
Willa

397.81 m²
Najlepszy dom nad jeziorem! Elegancki i luksusowy z widokiem na jezioro i widok na góry i zachodniej zachody słońca z prawie każdym pomieszczeniu. Ten...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB